opinie

Polecam Pana Andrzeja z Carpasja – na forum jako AndrzejCarpasja. Od lipca cieszę się swoją Mazdą 6 której bez niego pewnie do dziś bym nie kupił. Przejechałem już ponad 5 tys. km i jak na razie auto sprawia tylko i wyłącznie radość z jazdy :–) Bardzo dziękuję Andrzej za pomoc ! Jeśli ktoś szuka dobrego auta to polecam z pełną odpowiedzialnością. Pełen profesjonalizm, cierpliwość ale przede wszystkim życzliwość.

Od miesiąca jestem zadowolonym użytkownikiem Mazdy 3 BK FL z silnikiem Y6 z ’06.
Samochód został sprowadzony przez Andrzeja z Carpasja.

Jest on przeciwieństwem pozostałych handlarzy, którzy nie znają pojęć sumienie i uczciwość, a do tego jest elastyczny jeśli chodzi o finalizowanie umowy i oglądanie auta, a także kulturalny, czego brakuje już zdecydowanej większości.
Polecam, bo jego źródło samochodów jest doskonałe i takich samochodów nie ma na Allegro, niestety.

Chciałbym wszystkim polecić AndrzejCarpasja. “Poznaliśmy się” na forum i przez dobre dwa miesiące Pan Andrzej poszukiwał dla mnie odpowiedniego samochodu za naszą zachodnią granicą. Przez cały czas utrzymywaliśmy kontakt mailowy i telefoniczny. Z racji odległości (Katowice – Warszawa) – wszystko było załatwiane w ten sposób. Osobiście poznałem Pana Andrzeja dopiero przy odbiorze samochodu i nie żałuję decyzji.